free web builder

Automotosalon 2019

Napsali o nás v médiích

Jarní znojemský automotosalon pořádá reklamní společnost KREATIVA s.r.o. – kompletní reklamní servis

+420 603 544 910 |

kreativa-logo

Autosalon opět představil novinky

ZNOJMO (chaf). Znojemský zimní stadion se od pátku do neděle proměnil v obří showroom s nablýskanými automobily i motocykly nejrůznějších značek i tvarů.
Probíhal zde totiž tradiční jarní automotosalon, který letos napsal už svůj osmnáctý ročník. Spolu s moderátorem Karlem Konvalinou jej zahájil jednatel pořádající
společnosti Luděk Herman.

Slavnostní  úvod okořenilo i aerobikové vystoupení a pak už byly v hlavní roli automobily a další vozidla. Dvě novinky Seatu představila expozice Libora Suchého. Návštěvníci se tak mohli seznámit také s novým nástupcem Škody Yeti prostřednictví SUV Seat Ateca, která je koncernovým sourozencem nové škodovky jménem Karoq, která by se měla objevit na podzim a od Atecy se bude lišit jen v detailech. Zajímavostí byla i nová generace Ibizy, která by se měla brzy objevit i v prodeji. Zajímavé závodní speciály stejně jako luxusní velká auta pak představila expozice Autotrhu Černý. Návštěvníky mohly upoutat i elegantní kabriolety. Zkrátka na své si přišel každý motoristický příznivec.

Znojemský týden, 9. května 2017

Jarní znojemský automotosalon již poosmnácté

Počátkem května se za podpory města Znojma
na zimním stadionu již poosmnácté otevřou
brány tradiční výstavy Jarní znojemský
automotosalon. Na akci, která je tématicky
zaměřena na prezentaci automobilů,
motocyklů a příslušenství, bude opět k vidění mnoho
novinek a faceliftů, které zde představí na 15
renomovaných značek.

K nejzajímavějším bude  nesporně patřit nová Škoda Kodiaq a Octavia, Seat Ibiza, modernizovaný Volkswagen Golf, Alfa Romeo Giulia a Stelvio, Nový Opel Insignia či evropské auto roku Peugeot 3008. Nebudou chybět ani motocykly, skůtry a stále populárnější čtyřkolky. Retrospektivou pak budou historická vozidla, americké klasiky a dalším zpestřením pak i závodní stroje. 

V rámci bohatého doprovodného programu  mohou návštěvníci opět volit nejoblíbenější vůz výstavy a získat tak auto na víkend s plnou nádrží. Tým, pořádající reklamní společnost KREATIVA, se těší na návštěvu čtenářů na zimním stadionu Znojmo od 5. 5. do 7. 5. 2017.

Znojemský týden, 18. dubna 2017

Automotosaloňácký mejdan

„To je teda mazec, úplnej automejdan“ konstatoval jeden mladý muž při vstupu na zimní stadion minulý pátek. Měl pravdu. Hokejisty na ledové ploše vystřídal zelený koberec, na kterém byla v řadách seřazena auta známých značek.

Pro automobilové fandy to byla jedinečná možnost doslova a do písmene si osahat jednotlivé vozy, nebo se i uvelebit za volant. 

Této možnosti využívali zájemci o koupi nového automobilu. Mnoho údajů o automobilech se dá samozřejmě zjistit na internetu, ale ten nám neporadí, jak se budeme za volantem cítit nebo jestli nám budou vyhovovat sedačky. To nejdražší nemusí být nutně nejlepší. Již páteční dopoledne dávalo tušit velmi slušný zájem o tuto akci, kterou již patnáctým rokem připravuje společnost Kreativa pod vedením Luďka Hermana. 

Představila se celá řada novinek. Například spoleçnost Intermobil, prodejce automobilů Volkswagen, přivezla obnovenou legendu starého brouka, VW Beetle. „Se svým starým příbuzným má společný tvar karoserie, ale jinak je nabitý novými technologiemi,“ konstatoval Karel Rubáček. K nepřehlédnutí byl sportovní vůz VW CC, který je nástupcem populárního Passatu a může být vybaven technologiemi snů. 

Petr Hanus z Auto Activity zase předvedl vozy Ford včetně ekologického Focusu a všem příznivcům této značky včetně Hyundaie přislíbil v letošním roce dokončení a otevření nového autosalonu. 

Značka Škoda zase přijela v novém čtyřdveřovém CityGo. „Automobil se skvěle prodává, je o něj velký zájem. Velice dobře jde na odbyt i v Německu,“ uvedl předseda představenstva Autodružstva Znojmo Antonín Havlík. Škodovka představila i další vozy, mezi kterými samozřejmě nechyběla Škoda Fabia, jedno z nejpopulárnějších aut na našem trhu. Škoda Octavia se nabízela za cenu, o které jsme si mohli před několika roky nechat jen zdát, velkou pozornost stále budila vlajková loď firmy Škoda Superb. 

Zájem hostů byl i o motocykly, příslušenství a další služby. 

„Stadion je naplněn auty, počasí je pro výstavu víc než příznivé, takže jsme spokojeni,“ uvedl Luděk Herman. „Pro úspěch výstavy jsme udělali maximum. Všichni mluví o recesi, ale vystavovatelé měli o salon překvapivý zájem.“

(Znojemsko, květen 2012)

V pátek startuje již 15. automotosalon

V pátek 4. května se otevřou brány populárního 15. jarního znojemského automotosalonu. Patnáctý ročník znamená již slušnou tradici. Dnes vzpomíná organizátor Luděk Herman z KREATIVY na náročné začátky s úsměvem. Tehdy mu však do smíchu nebylo. „První ročník se konal na volné ploše u Sokolovny. Měli jsme smůlu na počasí - pršelo, byl vichr, a velké stany měly snahu odletět. Nakonec vše dobře dopadlo, vystavovatelé i návštěvníci byli spokojeni, a tak byl položen základní kámen k tradici pořádání těchto akcí ve Znojmě.“

V letošním roce dochází k posunutí termínu o týden. Důvodem bylo mistrovství světa v hokeji osmnáctiletých, které se také konalo na znojemském zimním stadionu. Na tomto místě, jak již velí mnohaletá tradice, se bude konat i letošní ročník. Ještě v polovině minulého týdne zde byly kaluže po odstraněném ledu, ale v současné době již fi nišuje příprava prostor. Automotosalon bude zahájen v pátek 4. května v 09.00 hodin, ukončen bude v neděli. Všechny dny je otevírací doba od 09.00 do 17.00 hodin. 

V letošním roce se představí automobily a motocykly mnoha značek, příslušenství, garážová technika, nákladní automobily, fi nancování nákupů. Podle posledních zpráv se návštěvníci setkají s následujícími značkami: ALFA ROMEO, ACCESS MOTOR, ARTIC CAT, CITROËN, CPI, DACIA, FORD, FIAT, HONDA, HUSQVARNA, HYUNDAI, KEEWAY, KIA, MAN, MAZDA, MITSUBISHI, PEUGEOT, PIAGGIO, RENAULT, SEAT, SUBARU, SUZUKI, ŠKODA, TGB, TOYOTA, YUKI, VOLKSWAGEN a další. 

„Návštěvnost je každoročně velmi slušná. Znojmo není město, kde by byly zastoupeny autosalony všech významných výrobců, a na tomto automotosalonu se představí široká škála modelů značek i těch fi rem, které svoje automobily ve Znojmě nenabízejí. V tom spočívá jeho atraktivita. 

Případní zájemci o koupi mají možnost doslova a do písmene si je osahat na jednom místě a nemusí jezdit po Znojmě či dojíždět do autosalonů mimo Znojmo,“ pokračoval Herman. Jedna věc je zjistit parametry, další je posadit se za volant, vyzkoušet sedačky a vše ostatní s odborným výkladem přítomných prodejců. 

A jaké budou zajímavosti? Například se představí čtyřdveřová škodovka CITIGO, KIA CEE'D a další. Nemá význam vyjmenovat všechny zajímavosti, lepší je seznámení přímo na místě.

(Znojemsko, květen 2012)

Autosalon lákal

ZNOJMO. V pořadí už 15. ročník Jarního znojemského autosalonu se konal na zimním stadionu a v jeho okolí. Zahájil jej místostarosta Znojma Jan Grois a zájemci zde mohli spatřit desítky nablýskaných modelů automobilů, ale i skútrů či čtyřkolek. Velké zastoupení zde měla domácí Škoda, lidé si mohli zblízka prohlédnout například pětidveřový model Citigo, bohaté zastoupení měl také Renault či KIA, která zde předvedla nejnovější verzi svého úspěšného modelu Cee'd. Autosalon je také místem setkávání. Na snímku Luděk Herman z pořádající agentury Kreativa s Liborem Suchým majitelem vyhlášené Autoprodejny z Nového Šaldorfa, která nese jeho jméno.

(Znojemský týden, 7. května 2012)

Na stadion zamíří 15. automotosalon

Znojmo – Nablýskaná auta svetových znacek, novinky na trhu, ale také prezentace aut a motorek mestské i státní policie, predstavení závodních speciálu i historických aut a soutež o Nejoblíbenejší vuz autosalonu o auto na víkend ci jízdy na ctyrkolkách. Tohle všechno ceká na návštevníky letos již patnáctého rocníku Jarního automotosalonu, který se uskutecní zítra, v sobotu a v nedeli na znojemském zimním stadionu.

„Prehlídka je zamerena na všechny oblasti související s motorizmem a cestováním vubec. Výstavu slavnostne zahájíme zítra v deset hodin dopoledne a potrvá do peti odpoledne. Zítra napríklad nabídneme novinku firmy Kia Ceed. V sobotu a v nedeli nás mohouzájemci navštívit už od devíti dopoledne až do peti hodin odpoledne,“ uvedl poradatel akce Ludek Herman. Vstupné bude pro dospelé petadvacet korun. Pro deti do deseti let v doprovodu rodicu bude vstupné zdarma.

(Deník, 3. května 2012)

Automotosalon letos již po patnácté

ZNOJMO (PI). V pátek se otevřou brány populárního 15. jarního znojemského automotosalonu. V letošním roce dochází k posunutí termínu o týden. Důvodem bylo mistrovství světa v hokeji osmnáctiletých, které se také konalo na znojemském zimním stadionu. Automotosalon bude zahájen v pátek 4.5. v 9.00 , ukončen bude v neděli. Všechny dny je otevírací doba od 9.00 do 17.00 hodin.

Letos se představí automobily a motocykly mnoha značek, příslušenství, garážová technika, nákladní automobily, financování nákupů. 

„Návštěvnost je každoročně velmi slušná. Znojmo není město, kde by byly zastoupeny autosalony všech významných výrobců a na tomto automotosalonu se představí široká škála modelů značek i od těch firem, které svoje automobily ve Znojmě nenabízejí. V tom spočívá jeho atraktivita,“ vysvětlil Luděk Herman (na obr.), jednatel společnosti Kreativa. „Kdo by chtěl svůj autopark obměnit nebo změnit, má v tyto dny jedinečnou příležitost si doslova a do písmene osahat na jednom místě hned ty nejzajímavější značky vozů, a nemusí jezdit po Znojmě či dojíždět do autosalonů mimo Znojmo,“ pokračoval Herman. 

Retrospektivou pak budou historická vozidla a dalším zpestřením pak závodní stroje. V rámci bohatého doprovodného programu pak mohou návštěvníci opět volit nejoblíbenější vůz výstavy a získat tak vůz na víkend s plnou nádrží, soutěžit v couvání o hodnotné ceny či projet se na čtyřkolce. 

A jaké budou zajímavosti? Například se představí čtyřdveřová škodovka CITIGO, KIA CEE'D a další.

(Znojemský týden, 30. dubna 2012)

14. jarní znojemský automotosalon

ZNOJMO. Tradiční výstava pod názvem Jarní znojemský automotosalon se na Zimním stadionu ve Znojmě uskuteční již po čtrnácté a to na přelomu dubna a května. Na akci, která je tématicky zaměřena na prezentaci automobilů, motocyklů a příslušenství bude opět k vidění mnoho novinek, které zde představí na 20 renomovaných značek.

 K nejzajímavějším bude jistě patřit nový Ford Focus, republiková premiéra Hyundai i40, vůz roku Alfa Romeo Giulietta, Chevrolet Orlando a mnoho dalších. Po delší odmlce bude k vidění expozice velkých motocyklů Yamaha a Kawasaki a již tradičně skútry a populární čtyřkolky. Retrospektivou pak budou historická vozidla a motocykly a zpestřením salonu budou závodní stroje. Připraven je i doprovodný program, kde se bude, mimo jiné, prezentovat městská a republiková policie. V rámci bohatého doprovodného programu pak mohou návštěvníci opět volit nejoblíbenější vůz výstavy s losováním o hodnostné ceny. Pořádající reklamní společnost KREATIVA se těší na návštěvu čtenářů na zimním stadionu Znojmo od 29. 4. do 1. 5. 2011.

(Znojemský týden, 18. dubna 2011)

Míle za cent

V pátek dopoledne byl na zimním stadionu ve Znojmě zahájen XIII. znojemský automotosalon. S účastí firem byl Luděk Herman z pořádající agentury Kreativa spokoje: "Zaplnili jsme celou plochu a výběr značek je skutečně pestrý." Do Znojma přijely na dvě desítky známých značek. Zpestřením bylo pořádání výstavy růžových vín Jarovín rosé, které se konalo v sobotu. Za tři dny konání salonu jej zhlédly skoro 4 000 návštěvníků.

Jaroslav Vlasák je velkým fandou elektrických vozidel. Doba, kdy je poháněly těžkopádné olověné akumulátory, je v nenávratnu. V součastnosti mohou být jak jednostopá, tak i dvoustopá vozidla konkurentem strojů se spalovacími motory. TOP automobilem mezi elektricky poháněnými je americký sportovní vůz firmy TESLA MOTORS. Parametry má úctyhodné – maximální rychlost 200 km/hod., na rychlost 100 km/hod. akceleruje za 3,7 sekundy, jeho dojezd je 400 kilometrů. Vyšší cenu vozidla eliminují náklady, které jsou neskutečně nízké.

Výrobce uvádí jeden cent za jednu míli," chválí úspornost Vlasák. To znamená v přepočtu jeden americký dolar za 161 kilometrů. Akumulátory vozidla se dobíjí jednofázovým proudem 220 voltů od tří do 14 hodin podle síly proudu. -eis-

(Znojemsko, 4. května 2010)

Automotosalon obohatí Jarovín rosé

Tento pátek bude zahájen na zimním stadionu ve Znojmě již 13. ročník tradičního jarního znojemského automotosalonu. "Tentokráte byl zájem vystavovatelů větší, než byla naše nabídka prostor," konstatoval Luděk Herman z pořádající společnosti Kreativa.

Dnes je již jasné, které znakčy se ve Znojmě představí. V hale stadionu to bude Honda, Peugeot, UAZ, Fiat, Subaru, Mitsubishi, Toyota, Suzuki, Mazda, Volvo, Ford, Hyundai, KIA, Opel, Chevrolet, Renault, Citroën, MV Augusta, Cagiva, Caesar, další skútry a ekovozítka. Na parkovišti před zimním stadionem se představí dodávkové a nákladní automobily – např. MAN, předváděcí vozy, proběhnou zde různé prezentace, svoje nové autobusy bude prezentovat firma Psota. Představí se také například Policie ČR a Městská policie Znojmo. Letošní salon bude mít ekologický podtext – představí se více ekologických prostředků než kdykoliv předtím. V rámci automotosalonu proběhne soutěž "Nejoblíbenější vůz autosalonu" o zapůjčení vozu na víkend. Jelikož se vše průběžně dolaďuje, není vyloučeno, že na návštěvníky bude čekat ještě nejedno překvapení.

Otevřeno bude od pátku 30. 4. do neděle 2. 5. vždy od 09.00 do 17.00 hodin. 

Součástí automotosalonu bude Jarovín – mezinárodní výstava růžových vín spojená s ochutnávkou vín, která je v pořadí již sedmá. Uskuteční se však pouze 1. května. Tato výstava se přesunula z Dobšic právě na automotosalon. Organizátoři z firmy Kofroň Production &amdp; Advertising tento krok zdůvodňují zájmem nabídnout tuto unikátní přehlídku více lidem, než kteří by přišli do tradičních prostor, kde se dříve pořádala. 

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat celkem 102 vzorky růžových vín včetně osmi sektů. Vína hodnotily tři odborné komise. Výsledky jistě potěšily domácí vinaře. Nejlepší kolekci vín (5 vzorků) dodala společnost VINO HORT, která navíc získala dvě bronzové a jednu stříbrnou medaili. Znovín Znojmo zabodoval se svými růžovými sekty, za který obdržel zlatou a stříbrnou medaili. Šampiona výstavy získal Merlot rosé sdružení vinařů Nečas & Průdek za Merlot rosé, zlaté medaile získalo stejné sdružení za Rulandské modré a dvě zlaté získalo vinařství Weingut Langmann za růžové víno Schilcher (vyrábí se z u nás málo známe odrůdy Blauer Wilbacher). 

Unikátní bylo i hodnocení vín. Každá z hodnotitelských komisí seděla u kulatého stolu a po zapsání bodového hodnocení každý z degustátorů tento výsledek sdělil. Tím bylo možné korigovat svoje mínění na další vzorky. Růžová vína zaznamenala v Česku velký vzestup zájmu, v současné době se jich vyrobí již okolo 10 %. Podle Jiřího Horta mají růžová vína v České republice velký potenciál a mohou být nepříjemnou konkurencí kolébce rosé, kterou je Provence. 

Vyhlášení výsledků se uskuteční v rámci výstavy v 15.30 hod. Jiří Eisenbruk

(Znojemsko, duben 2010)

Automotosalon klepe na dveře

Milovníci aut a motocyklů se mají zase nač těšit. Ve Znojmě na zimním stadionu se uskuteční od 30. dubna do 2. května již 13. ročník tradičního jarního znojemského automotosalonu. Jaké budou novinky a zajímavosti, jsme vyzvídali u jednatele pořádající společnosti Kreativa Luďka Hermana.

"V letošním roce si přijdou na své i obdivovatelé dvou rychlých kol. Na plochu zimního stadionu se ve větší míře vrátí opět motocykly. Účast přislíbily značky MV Augusta, Husquarna, Cagiva, Kawasaki, nebudou chybět ani skútry a čtyřkolky," uvedl Luděk Herman. Oorganizátoři předpokládají účast více než dvou desítek vystavovatelů, kteří přivezou své novinky i facelifty vozů. Jistá je účast značek Subaru, Opel, Chevrolet, Ford, Hyundai, Fiat, Peugeot a KIA, s dalšími probíhají intenzivní jednání. "Nebudou chybět ani špeky," usmívá se Herman. Na dotaz, o co se bude jednat, se jen tajemně usmíval. Do poslední chvíle nebývá obvykle jasno.

Plochu znojemského stadionu by měl například ozdobit soutěžní vůz Subaru WRC. Ovšem jeho účast není ve Znojmě stoprocentně jistá. Přijede prý, pokud jej soutěžní jezdec nerozmlátí na Rallye Šumava, která automotosalonu předchází. 

Bohatý bude i doprovodný program. Budou se prezentovat městská i státní policie, budou prezentovány závodní stroje, zajímavé budou ukázky off-road speciálů, proběhne soutěž o nejoblíbenější vůz. Milovníky vín potěší pořádání VII. mezinárodní soutěže růžových vín, která bude součástí automotosalonu. -eis-

(Znojemsko, 13. dubna 2010)

Automotosalon zabodoval

Ještě počátkem roku hrozilo, že se dvanáctý ročník Jarního znojemského automotosalonu kvůli krizi neuskuteční. Nakonec byla regionální výstava stejně úspěšná jako v minulých letech. Za tři dny na zimní stadion zavítaly čtyři tisícovky návštěvníků. A měly co obdivovat.

V osobních autech se prezentovalo 15 značek, další stánky nabízely motocykly, čtyřkolky, nákladní vozy a autodoplňky. Luděk Herman z pořádající agentury Kreativa měl v neděli důvod ke spokojenosti. Znojmo je zřejmě posledním okresním městem, kde se podobná regionální akce zachovala. Z řady doprovodných akcí stojí za zmínku soutěž o nejkrásnější automobil výstavy. Návštěvníci hlasováním zvolili sportovní Volkswagen Scirocco před Fordem Kuga a Superbem od Škody. Z hlasujících byli vylosování tři výherci: Lenka Sobotková z Podmolí vyhrála zapůjčení čtyřkolky, Petr Solař ze Znojma se projede ve škodovce a Martin Eliáš ze Znojma bude moct celý víkend testovat Ford Kuga. Některým prodejcům se opět podařilo uzavřít objednávky přímo na výstavě, jiní konstatovali, že automotosalon pravidelně obsazují už kvůli prestiži. Návštěvníci oceňovali hlavně možnost porovnat si nabídku všech hlavních značek pěkně pohromadě. Chladným ale nikoho nenechaly ani off roady firmy Autotrh Černý a další lákadla. -šuf-

(Znojemsko, 28. dubna 2009)

Jarní znojemský automotosalon již podvanácté

Letos se již podvanácté otevřou brány motoristické výstavy Jarní znojemský automotosalon, kterou již tradičně produkuje reklamní společnost Kreativa. Tento ročník se proti letům minulým odehraje v časnějším termínu, a to od 24. do 26. dubna vždy od 09.00 do 17.00 hodin. V obří výstavní plochu se opět změní znojemský Zimní stadion a jeho přilehlé prostory. Jak nám sdělil manažer projektu Luděk Herman z pořádající agentury Kreativa, bude na zcela zaplněném výstavišti k vidění mnoho novinek a faceliftů. Z nejžhavějších je republiková předpremiéra Seatu EXEO a dále šestá generace VW Golf, Opel Insignia, Kia Soul, Peugeot 206+ a mnoho dalších. V roce, kdy se nekoná v Brně výstava užitkových automobilů, se bude výstava moci pochlubit silnou expozicí trucků a nebudou chybět ani dospělé motocykly, skútry a čtyřkolky. V doprovodném programu pak budou předvedeny ukázky činnosti Policie ČR a Městské policie Znojmo a prezentace závodních speciálů. Velkou atrakcí je již tradičně laická volba nejoblíbenějšího vozu výstavy, v níž budou vylosovaní hlasující odměněni zapůjčením vozů s plnou nádrží na celý víkend.

Poslední dubnový víkend se milovníci motorismu ve Znojmě sejdou na zimním stadionu. -tw-

(Znojemsko)

Sledujte nás na Facebooku

Jarní znojemský automotosalon pořádá reklamní společnost KREATIVA s.r.o. – kompletní reklamní servis

+420 603 544 910 |

© KREATIVA s.r.o., 2019

kreativa-logo